Oficiālais pārstāvis elfa
Официальный представитель elfa
Šajā garāžā nekad nebūs haoss!
Zviedru kalnu riteņbaurkšanas sportists Toms Nīlunds, mums pastāstīja, ka viņa sapņu mantu glabāšanas telpa būtu funkcionāla, viegli sakārtojama un praktiska. Viņš iedvesmojās no Formula 1 garāžas.
Elfai tas skan kā īsts izaicinājums!
Toms Nylunds nodarbojas ar kalnu riteņbraukšanu, kā arī skriešanu un slēpošanu. Tomam bija vajadzīga garāža, kur viņš varētu glabāt visu savu lielgabarīta aprīkojumu un kopt, labot sporta inventāru.

"Agrāk visas mantas glabāju mūsu ģimenes saimniecības telpā, taču tā bija ļoti šaura un bija grūti atrast ekipējumu starp visām ragaviņām un citām mantām, ko var atrast "parastā" garāžā."
Tomam vienmēr ir bijis skaidrs redzējums par to, kas viņam noder, kad runa ir par plānošanu:

"Mana matu glabāšanas sistēma ir balstīta uz lietu glabāšanu plastmasas kastēs/konteineros ar vākiem, satura uzrakstīšanu uz papīra sloksnes un uzlīmēšanu uz kastes. Tas varētu izklausīties primitīvi, bet tā ir vienīgā sistēma, kas man darbojas! Es to esmu pieņēmis."

Lai gan šī sistēma darbojās, Tomam tā joprojām radīja grūtības. Visas kastes bija sakrautas viena uz otras, kas nozīmēja, ka ikreiz, kad viņam vajadzēja kaut ko dabūt no kādas vistālāk esošajām kastēm, tas sagādāja grūtības. Kad Tomam radās iespēja noīrēt garāžu iepretim savai mājai, Elfa sāka strādāt pie viņa vajadzībām, pielāgota glabāšanas risinājuma.
"Man bija vajadzīga pārskatāma siena, spēcīgi plaukti, prieš smagām kastēm, un funkcionāla sistēma, kas ļauj ātri pārvietot lietas un glabāt aprīkojumu atbilstoši sezonai. Svarīgi bija arī pakārt velosipēdus pie sienas, jo tos nedrīkst sakraut vienu virs otra, savādāk tie sabojāsies."

Vai jums bija skaidra ideja garāžai?

"Jā, noteikti. Es rūpīgi izpētīju, kā lietas darbojas McLaren Formula 1 garāžā! Tā ir drudžaina, sviedraina un "prasīga" vide, taču visam ir sava vieta. Pēc darba viņi visu rūpīgi iztīra un viegli saliek pa vietām. Viegli uzkopjama sistēma arī bija manā sarakstā."

Toms sāka darbu pie jaunās garāžas iekārtošanas, izmērot sienu un uzzīmējot piezīmes, lai izveidotu garāžas skici.
Elfa speciālisti sniedza profesionālu konsultāciju- Pedāvājām slēpju glabāšanu uz kronšteiniem, izvelkamos apavu plauktos var salikt un vienlaikus lietot vairākus apavu pārus. Mitri cimdi var viegli izžūt stiepļu grozos. Piedāvājām instrumentus piekārt pie sienas instrumentu panelī, ar dažādu āķu un turētāju palīdzību, šāda instrumentu glabāšana atvieglo to sakārtošanu un ļauj tos pārraudzīt.
Rezultātā Toms saņēma "paradīzi", kurā funkcionāli un ērti glabāt mantas.
Kā jūs domājat, vai tagad šeit ir viegli uzturēt mantas tīrībā un kārtībā?
"Šajā garāžā nekad nav nekārtības! Varētu teikt, ka man ir divējāda personība: lai liktu lietā savu radošumu, kas var būt spontāns, novatorisks un nestrukturēts, mantām ir jābūt sakārtotām un jāzina, kur tās atrodas. Es nevaru piekāpties šajā jautājumā."

"Rezultāti ir pārsteidzoši, Elfa mantu glabāšanas risinājums ir ietaupījis daudz mana laika un nervu! Man tas tik ļoti patīk, ka varu šeit pavadīt stundas, dažreiz veselas dienas."

Elfa plauktu sistēmas darba virsmas ir izgatavotas no metāla, kas padara tās viegli noslaukāmas un tīras. Ir arī viegli uzkopt grīdu, jo plaukti ir piestiprināti vadīklās un nesasniedz grīdu.

"Īpaši svarīgi ir nekavējoties nomazgāt slēpju vasku. Tas ne tikai kļūst netīrs, bet arī grīda kļūst nāvējoši slidena. Es atnesu un uzlieku ļoti netīrus velosipēdus, vēlāk tos mazgāju ar šļūteni. Tāpēc ātra un ērta uzkopšana man ir ļoti svarīga"
Ar kādām funkcijām esat visvairāk apmierināts?

"Protams, Elfa sistēmas elastība. Parastie koka plaukti nav tik elastīgi un mēdz aizņemt daudz vietas. Izmantojot šo sistēmu, man nav nepieciešami atbalsta stabi starp plauktiem, kas ir lieliski, jo daži no maniem piederumiem ir diezgan plati. Velosipēdus var ātri noņemt un atpakaļ uzlikt Elfa velo āķos. Tas ir ārkārtīgi praktiski. Es teiktu, ka mana Elfa mantu glabāšanas sistēma, ir diezgan dinamiska, nevis statiska.
Toms kaislīgi skaidro, cik patīkami ir, ja viss ir savās vietās. Kļūst skaidrs, ka tas ir īpaši svarīgi aktīvam cilvēkam kā Toms, kurš reizēm strauji maina vienu nodarbošanos uz citu.

"Kad man nav daudz laika, es paņemu no garāžas veselu kasti vai ko citu, kas man vajadzīgs, un ievietoju to automašīnā. Daudz vienkāršāk ir sagatavot ķiveres, cimdus un aizsarglīdzekļus lielā plastmasas kastē vai stiepļu grozā, ko varu paņemt un ievietot atpakaļ."
Ir skaidrs, ka Toms savu "alu" izveidoja ar Elfa palīdzību. Šeit, garāžā, viņš vēlas pavadīt laiku, darot to, kas viņam patīk. Un tas, ko viņš visvairāk novērtē mantu glabāšanā, ir struktūra, ko tā sniedz šai telpai.

"Ir tāds teiciens, ka "Kārtība ienes dvēselē mieru". Jāatzīst, tā ir taisnība."
PAR TOMU
Toms Nīlunds (39) ir mediju personība, kas specializējas āra aktivitātēs un kalnu riteņbraukšanā. Viņš dzīvo Helsinkos kopā ar savu partneri un diviem bērniem, septiņus gadus vecu zēnu un četrus gadus vecu meiteni.
Mūsu veikali
Veikals - salons, noliktava
Tallinas iela 34, Rīga, Latvija
info@elfamebeles.lv

Kontakti:
Veikals: +371 22077751
Menedžeri:
Tatjana Fedorenko - 27277545
Dainis Freijs -27277542
Irēna Mesmere- 24992898
© 2019 Elfa
PAR MUMS
Oficiālais Elfa pārstāvis
Baltijā

SIA ALFA FURNITURE


DATU APSTRĀDES POLITIKA
KONTAKTI
Veikals, salons un vairumtirdzniecības noliktava

Tallinas iela 34
Rīga, Latvija

Veikals:
T: +371 22077751

Darba laiks:
Darba dienas: 10:00-18:00
Sestdiena un Svētdiena: brīvdiena

Pēc pieraksta darba dienās
no 9:00 līdz 10:00 un
no 18:00 līdz 19:00

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanas noteikumiem
Piekrītu
Made on
Tilda