Oficiālais pārstāvis elfa
Официальный представитель elfa

Sīkdatņu politika

Šī sīkdatņu politika paskaidro, kas ir sīkdatnes un kā mēs tās izmantojam mūsu tīmekļa vietnē.

1. Kas ir sīkdatnes?

Kad tu apmeklē mūsu tīmekļa vietni (mājaslapu), mēs vēlamies piedāvāt tavām vajadzībām atbilstošu saturu un iespējas. Tam nepieciešamas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli informācijas elementi, ko veido burti un cipari. Sīkdatnes ietver informāciju, kas saglabājas tava datora pārlūkprogrammā vai mobilās ierīces cietajā diskā.

2. Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atšķirtu tevi no citiem mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem un sniegtu unikālu pārlūkošanas pieredzi tieši tev. Sīkdatnes izmantojam arī tam, lai mūsu tīmekļa vietne atcerētos tavas pārlūkošanas darbības.

3. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Sīkdatnes ir vienas sesijas vai pastāvīgas. Vienas sesijas sīkdatnes tiek dzēstas no datora, kad tu aizver pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes saglabājas datorā, līdz tās izdzēš vai izbeidzas to derīguma termiņš. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu piedāvātos pakalpojumus. Daļa šo sīkdatņu ir obligāti nepieciešamas, lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību, turpretī citas uzlabo vietnes sniegumu un tavu lietotāja pieredzi.

Tālāk aprakstītas mūsu tīmekļa lapā izmantotās sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums Derīguma termiņš Apraksts PHPSESSID Sesija Šī sīkdatne nepieciešama tīmekļa vietnes funkciju nodrošināšanai

Google Analytics:

Sīkdatnes nosaukums Derīguma termiņš Apraksts _gid 24 stundas Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu lietotājus. _ga 2 gadi Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu lietotājus. _gat 1 minūte Izmanto pieprasījumu intensitātes regulēšanai. _utma 2 gadi Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu lietotājus un sesijas. _utmb 30 minūtes Šo sīkdatni izmanto jaunu sesiju/apmeklējumu noteikšanai. _utmc Sesija Šo sīkdatni izmanto kopā ar __utmb, lai noteiktu, vai lietotājs bijis jaunā sesijā/apmeklējumā. Tās derīguma termiņš beidzas līdz ar sesijas beigām. _utmt 10 minūtes Izmanto pieprasījumu intensitātes regulēšanai. _utmz 6 mēneši Šī sīkdatne nosaka, kādā veidā apmeklētājs ir nonācis vietnē.

4. Cik ilgi sīkdatnes saglabā?

Daudzas no sīkdatnēm ir pagaidu sīkdatnes un pazūd, kad beidzas pārlūkošanas sesija (kad tu aizver pārlūkprogrammu). Citas sīkdatnes ir "pastāvīgas" – tas nozīmē, ka šīs sīkdatnes kādu laiku saglabāsies datorā. Augstāk lasāmajā sarakstā aprakstīts sīkdatņu saglabāšanas laikposms datorā. Dažreiz vietēja mēroga kampaņu ietvaros var izmantot vietējas nozīmes sīkdatnes. Šādu sīkdatņu derīguma termiņš beigsies līdz ar attiecīgo kampaņu, un sīkdatnes automātiski pazudīs.

5. Kā pārvaldīt un dzēst sīkdatnes

Kad tu pirmoreiz ierodies mūsu tīmekļa vietnē, tu redzi logu, kurā tevi lūdz norādīt, vai tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.

Piekļūstot mūsu veidotajam saturam ar pārlūkprogrammu, tu vari šo pārlūkprogrammu konfigurēt tā, lai piekristu visu sīkdatņu izmantošanai, nepiekristu sīkdatņu izmantošanai. Pārlūkprogrammas ir atšķirīgas, tāpēc, ja nezini, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus, paskaties palīdzības sadaļā. Iespējams, tavas ierīces operētājsistēmai ir vēl papildu sīkdatņu vadīklas. Ja tu nevēlies, lai sīkdatnes vāktu informāciju, izmanto viegli lietojamo procedūru, kas šobrīd pieejama vairumā pārlūkprogrammu un ļauj pārtraukt sīkdatņu izmantošanu. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu pārvaldību, skaties http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Tomēr ņem vērā, ka dažos gadījumos sīkdatņu dzēšana var palēnināt pārlūkošanas ātrumu, ierobežot noteiktas tīmekļa lapas funkcijas vai liegt piekļuvi vietnei.

Mūsu tīmekļa vietnē var būt saites uz citu cilvēku, uzņēmumu vai organizāciju tīmekļa vietnēm. Lūdzam ņemt vērā, ka neesam atbildīgi par minēto tīmekļa lapu saturu vai to izmantoto privātuma politiku. Tāpēc, ja tu mūsu tīmekļa vietnē klikšķini uz saites, lai nokļūtu citā tīmekļa vietnē, tev atsevišķi jālasa šīs vietnes privātuma politika.

6. Izmaiņas mūsu sīkdatņu politikā

Mēs regulāri pārskatām savu sīkdatņu politiku. Šī sīkdatņu politika ir atjaunināta 2019. gada 12. augustā.

Sazinieties ar mums
Veikals, salons, noliktava
+371 27277545
Tallinas iela 34, Rīga, Latvija
elfamebeles@gmail.com

Veikals, salons
+371 27277544
Nīcgales iela 18a, Purvciems, Rīga, Latvija
elfamebeles@gmail.com
© 2019 Elfa
Par mums
Oficiālais Elfa pārstāvis
Baltijā

SIA ALFA FURNITURE

Iebūvējamie skapji un garderobes, piegāde,
uzstādīšana, interjera dizains
Kontakti
Veikals, salons un vairumtirdzniecības noliktava

Tallinas iela 34,
Rīga, Latvija
mēs strādājam
Darba laiks:
Darba dienas: 10:00-18:00
Sestdiena: 10:00 - 16:00
Svētdiena: brīvdiena
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanas noteikumiem.