Pieprasiet zvanu atpakaļ
Mēs centīsimies jums atgriezties pēc iespējas ātrāk.
Tas ir pilnīgi bez maksas!
Guļamistabas uzglabāšanas sistēma
Elfa sistēma piešķirs Jūsu guļamistabai plašuma un ērtības sajūtu ar greznu Zviedru skapi vai garderobi, kas ļaus maksimāli efektīvi izmantot skapju platību, nepārslogot istabu ar masīvam mēbelēm.
Pareizi izvēlēts skapis un apģērba glabāšanas nosacījumu ievērošana palīdzēs ilgāk saglabāt drēbes, savukārt organizēts skapis un atbilstoši piemeklēti plauktiņi un pakaramie aiztaupīs rakņāšanos un kāda konkrēta apģērba meklēšanu. Tāpat mūsdienīgs elfa skapis palīdzēs izvairīties no tādiem nepatīkamiem pienākumiem kā putekļu slaucīšana un apģērba vēdināšana – skapis to izdarīs jūsu vietā.
Elfa ir risinajums tiem kam patik valkat bikses, bikšu pakaramais 10 biksiem. Ir ari izbidamais stienis, lai varetu erti izveleties apģerba variantu.
Noteikti neaizmirstiet par sīkumiem – kaklasaites, jostas, bižutērija, zeķes u.c. – tas visam var ieplānot nelielus nodalījumus, plauktiņus un mazus pakaramos, ko ievietot skapī. Elfa var piedavat specialos bižuterijas karbinas un aķišus. Ideāl, ja katrai lietai ir sava vieta – no kažoka līdz pat krellēm. Noteikti jāparedz vieta arī apaviem, nodalot augstpapēžu apavus no parastajiem. Apavu izbidamais plaukts 9 apavu pariem.

Augstākās kvalitātes mēbeles no Zviedrijas
Cenas un iespējas
Sazinieties ar mums
+371 27277544
Tallinas iela 34, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia
PAR MUMS
Oficiālais pārstāvis
Elfa Baltijā

SIA "ALFA FURNITURE"

Skapji un skapji,
telpu ražošana, piegāde,
uzstādīšana, interjera dizains.
KONTAKTI
Veikals, salons, noliktava
(vairum/mazum)

Tallinas iela 34, Rīga, Latvija

Nīcgales iela 18a, Rīga, Latvija
Mēs esam atvērti
Darba laiks: 9: 00-19: 00
Sestdiena no 10:00 līdz 16:00,
Svētdiena ir brīvdiena
Made on
Tilda