Oficiālais elfa pārstāvis
KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA
1. TERMINI

● 1.1. datu pārvaldība un tīmekļa lapas operators www.eggervirtuves.lv (turpmāk datu pārvaldnieks) ir SIA „Elfa Mēbeles", PVN maksātāja kods LV40103736426, korespondences adrese- Tallinas iela 34- 1, Rīga, LV- 1001, LAtvija, e- pasta adrese- info@elfamebeles.lv

● 1.2. Pircējs- fiziska un juridiska persona, kas iegādājas preces interneta mājaslapā- www.eggervirtuves.lv.

● 1.3. Personas datu apstrādes nosacījumi (turpmāk tekstā - Noteikumi), kas reglamentē datu vākšanas, apstrādes un aizsardzības principus un kurus Datu pārvaldnieks ievēro, apstrādājot Pircēja personas datus.

2. Vispārīgi noteikumi

● 2.1. Pircēja personas datu vākšanu, apstrādi un uzglabāšanu nosaka šī privātuma politika, Latvijas Republikas Personas datu aizsardzības likums un citi noteikumi.

● 2.2. Pircēja datus vāc skaidram un likumīgam nolūkam, apstrādā un glabā labticīgi un precīzi.

3. Pircēja personas datu apstrāde

● 3.1. Pircējs piekrīt, ka viņa personas dati, kurus viņš brīvprātīgi sniedza pasūtījuma iesniegšanas brīdī, tiks apstrādāti saskaņā ar šiem nosacījumiem.

● 3.2. Pircējam ir tiesības iepazīties ar viņa personas datiem un lūgt viņam labot nepilnīgos, neprecīzos personas datus, rakstot uz info@elfamebeles.lv vai zvanot pa tālruni +3 (712) -727-75-43. Šajā gadījumā Pārdevējs nekavējoties izpilda Pircēja pieprasījumu (3-4 dienu laikā).

● 3.3. Datu pārvaldnieks godina un respektē katru Pircēju, kas veic pirkumu, izmantojot tīmekļa vietni www.eggervirtuves.lv, tiesības uz konfidencialitāti. Datu pārvaldnieks, lai sagatavotu pasūtījumu produktam vai pakalpojumam, datu pārvaldnieks apkopo un izmanto Pircēja personas datus (vārds, vārds un uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un cita informācija, kas sniegta pirkuma procesa laikā) vai arī izmanto datus lai būtu izpildīti citi aprunātie nosacījumi. Pasūtījuma veikšanas brīdī klients var ziņot par piekrišanu / nepiekrišanu par viņa personas datu izmantošanu tiešās tirdzniecības nolūkos. Viņš to dara, veicot atzīmi (es piekrītu, ka personas dati tiek izmantoti tiešās tirdzniecības nolūkos) vai arī neatzīmējot lodziņu vajadzīgajā laukā (nepiekrītu). Mēs nosūtām vēstules ar jaunumiem un ziņām uz Klienta norādīto e-pastu un sniedzam iespēju atteikties no šīm vēstulēm (ziņu vēstules beigās jūs varat izvēlēties "atteikties" - noklikšķinot uz šīs pogas, klients vairs nesaņems biļetenu).

● 3.4. Datu pārvaldnieks apņemas neizpaust Pircēja personas datus trešai personai, izņemot datu pārvaldnieka partnerus, kas piegādā preces vai sniedz citus pakalpojumus, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma izpildi. Citos gadījumos Pircēja personas datus var nodot trešajām personām tikai saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.

● 3.5. Personas datus apstrādā, izmantojot uzticamus līdzekļus, kas aizsargā šos datus no nelikumīgas iznīcināšanas, izpaušanas vai citām nelikumīgām darbībām.

4. Izmaiņas noteikumos

● 4.1. Datu pārvaldniekam ir tiesības daļēji vai pilnībā mainīt Noteikumus, informējot par to mājas lapā www.eggervirtuves.lv.

● 4.2. Regulas izmaiņas vai papildinājumi stājas spēkā no to publicēšanas brīža, t.i. no dienas, kad tos var atrast tīmekļa vietnē www.eggervirtuves.lv.

● 4.3. Ja Pircējs nepiekrīt Noteikumu jaunajam izdevumam, viņš to var atteikt rakstiski.

● 4.4. Ja pēc Noteikumu izmaiņām un papildinājumiem Pircējs turpina izmantot vietnes pakalpojumus, tas nozīmē, ka Pircējs piekrīt jaunajām izmaiņām Noteikumos.

5. Informācijas nodrošināšana un nodošana

● 5.1. Visi pieteikumi, kas saistīti ar personas datu apstrādi, jānosūta datu pārvaldniekam pa e-pastu info@elfamebeles.lv vai pa pastu.

● 5.2. Datu pārvaldnieks sniedz atbildi tādā pašā veidā, kādā saņemts pieteikums vai sūdzība.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni +3 (712) -727-75-43 vai rakstiet uz e-pastu info@elfamebeles.lv.

Sazinieties ar mums
Veikals, salons, noliktava
+371 27277545
Tallinas iela 34, Rīga, Latvija
elfamebeles@gmail.com

Veikals, salons
+371 27277544
Nīcgales iela 18a, Purvciems, Rīga, Latvija
elfamebeles@gmail.com
Par mums
Oficiālais Elfa pārstāvis
Baltijā

SIA ALFA FURNITURE

Iebūvējamie skapji un garderobes, piegāde,
uzstādīšana, interjera dizains
Kontakti
Veikals, salons un vairumtirdzniecības noliktava

Tallinas iela 34,
Rīga, Latvija
mēs strādājam
Darba laiks: 9: 00-19: 00
Sestdiena no 10:00 līdz 16:00,
Svētdiena ir brīvdiena
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanas noteikumiem.
Piekrītu
Close
Made on
Tilda