Pieprasiet zvanu atpakaļ
Mēs centīsimies jums atgriezties pēc iespējas ātrāk.
Tas ir pilnīgi bez maksas!
Skapja sistēmas
Sistēmas elfa, ir izgatavotas tā, lai gatavā konstrukcija saliktā veidā varētu pielāgoties jebkuram interjeram, un atrisināt saviem īpašniekiem daudz problēmu, kas saistītas ar apģērbu uzglabāšanu.
Lielākā daļa sieviešu sapņo par lielu skapi, kas ir pilns ar skaistu un kvalitatīvu apģērbu, bet realitātē tik daudzas saskaras ar problēmu – pilns skapis, pat pārbāzts ar drēbēm, bet nav ko vilkt. Un tad vēl mūžīgais haoss skapī, kad to atverot, drēbes krīt ārā.

Katrā skapja sistēmā elfa atradīsies vieta, lai uzglabātu gludināmo dēli vai putekļu sūcēju. Kleitas, mēteļi, halāti ir speciālas lielas sekcijās, lai glabātu garo apģērbu. Liela izmēra kastes, koferi un somas atradīs savu vietu uz speciāli paredzētos plauktos. Pat kaklasaišu kolekcija var tikt glabāta tai paredzētā izbīdamā plauktā, biksēm - arī ir izbīdama ierīce, kas neļauj tām nošļūkt. Jūsu veļu būs visērtāk glabāt atvilktnēs un groziņos, kas aprīkotas ar izbīdamām sekcijām. Jostas, galantērija, bižutērija un kosmētika atradīs savu vietu kastēs ar iebūvētiem iedalījumiem.

Galvenā un nozīmīgākā priekšrocība skapim, ir iespēja individuāli projektēt pildījumu. Tā, pasūtītājs var pats izlemt, kur tiks ievietoti plaukti, atvilktnes, āķi, stangas, tas būs, tieši tajā vietā, kur jums ir ērti pie tiem piekļut, lai atbilstu jūsu prasībām un vajadzībām.

Mūsu skapji ideāls risinājums tiem, kas meklē sev skapi uz ilgiem gadiem, jo šīs konstrukcijas izgatavotas no dabīga koka un no paša izturīgākā tērauda, kas ļauj ne tikai saglabāt perfektu kārtību mājās, bet arī vispārējo mājīguma sajūtu un tik nepieciešamo komfortu.Augstākās kvalitātes mēbeles no Zviedrijas
Cenas un iespējas
Sazinieties ar mums
+371 27277544
Tallinas iela 34, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia
PAR MUMS
Oficiālais pārstāvis
Elfa Baltijā

SIA "ALFA FURNITURE"

Skapji un skapji,
telpu ražošana, piegāde,
uzstādīšana, interjera dizains.
KONTAKTI
Veikals, salons, noliktava
(vairum/mazum)

Tallinas iela 34, Rīga, Latvija

Nīcgales iela 18a, Rīga, Latvija
Mēs esam atvērti
Darba laiks: 9: 00-19: 00
Sestdiena no 10:00 līdz 16:00,
Svētdiena ir brīvdiena
Made on
Tilda