Pieprasiet zvanu atpakaļ
Mēs centīsimies jums atgriezties pēc iespējas ātrāk.
Tas ir pilnīgi bez maksas!
SIA "ELFA MĒBELES"
"ALFA FURNITURE"- Elfa oficiālais pārstāvis
SIA "ALFA FURNITURE" ir Elfa grupas oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs. Mēs esam piegādājuši Elfa® produktus kopš 2005. gada, un jau vairāk nekā 10 gadus esam priecājuši klientus ar uzticamiem un skaistiem produktiem. Mūsu uzņēmums veic vairumtirdzniecības piegādes visā Baltijā, strādā ar dizaina studijām (projektējot garderobes telpas), arhitektiem un attīstītājiem.
Elfa® uzdevums ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, radot kosmosa radošo organizāciju.
Mēs palīdzam saviem klientiem padarīt brīvāku vietu un mazāk iekšējo problēmu!
Mēs strādājam, jo mēs mīlam to, ko darām. Mēs vēlamies, lai klientu sapņi piepildītos, kad viss mājā ir ērts, kad jūs varat baudīt dzīvi pilnā apjomā. Tāpēc, ka mums patīk vislabāk nodrošināt mūsu klientu dzīvi. Tāpēc, ka mēs mīlam palīdzēt cilvēkiem izvēlēties kaut ko īpašu, kas iepriecinās pārējo savu dzīvi, un bērni to mantos. Kas jebkurā laikā var tikt mainīts un papildināts atbilstoši jūsu vajadzībām un īpašībām. Ko jūs varat ņemt līdzi, ja jums ir nepieciešams pārvietoties. Ko dara cik vien iespējams, no sirds. Tas, ka mūsdienās ir modernākais, modernākais, skaistākais, unikālais un pārdomāts. Mēs mīlam, kad mūsu klientu dzīves uzlabojas ar mums. Mēs atceramies visus un dodam dāvanas.
Mūsu priekšrocības
3 dienas!
Ekskluzīvs
Cena
Pieredze
Pieejamība
Sniedziet to
trīs dienas
Individuālais projekts
Mēs piedāvājam labāko cenu
Vairāk nekā 10 gadi Latvijas tirgū
Šis produkts vienmēr ir pieejams noliktavā
Mēs neesam tiešsaistes veikals, un mūsu darbībā mēs vadāmies pēc individuālas pieejas katram klientam!
Mēs piedāvājam modernas skandināvu mēbeles garderobi, guļamistabas, dzīvojamās istabas, bērnu istabas, virtuves, koridora, vannas istabas, garāžas, dārza un sporta vajadzībām. Atstājiet pieteikumu par bezmaksas konsultāciju vai katalogu vietnē.
Elfa ir vadošais garderobes ražotājs, kurā ir skapji, sietu grozi, bīdāmās durvis un plaukti. Mūsu apģērbu uzglabāšanas sistēmas palīdzēs sakopt jūsu māju, palielinot telpu, un videi draudzīgi materiāli radīs papildu komfortu un mājīgumu. Elfa ir izstrādāta uzglabāšanas sistēma, pateicoties kurai jūs varat baudīt savas istabas kvalitāti, ērtības, praktiskumu un skaistumu.
Elfa Mēbeles serviss
Pielāgots dizains
Mūsu speciālisti atradīs vislabāko mēbeļu risinājumu Jūsu istabai. Jūs varat novērtēt un pielāgot to pēc vajadzības.
Jebkura sarežģītības projekti
Plaša dažādu materiālu izvēle, materiālu atbilstības un salīdzināšanas novērtējums. Mēs palīdzēsim jums realizēt sarežģītākās idejas.
Projektēšana
Mēs redzēsim un ieteiksim, kā ir vieglāk sadalīt telpu, lai organizētu ērtu savu mantu glabāšanu.
Piegāde
un uzstādīšana
Plauktu sistēmu uzstādīšana un uzstādīšana, mēs strādājam ātri un efektīvi. Jums vienkārši patīk baudīt mēbeles!
Papildu pakalpojumi
Esošās plauktu sistēmas modernizācija, durvju apdare.
PAR ELFA® BRAND
Elfa® ir visu elastīgo un izturīgo tīkla acu sistēmu priekštecis un ir pārdots visos pasaules kontinentos vairāk nekā 60 gadus. Pateicoties mūsu ilgajai pieredzei, nepārtrauktai produktu attīstībai un kārtības sajūtai, esam izveidojuši stabilus, izturīgus un elastīgus uzglabāšanas risinājumus no vislabākajiem materiāliem. elfa® palīdz atbrīvot papildu telpu, radot skaistu un skaistu skatu jebkurā telpā.
Elfa® uzglabāšanas sistēmu var uzstādīt gandrīz jebkurā vietā. Daudzas iespēju kombinācijas padara to par mūžīgu. Mēs esam pārliecināti par mūsu produktu kvalitāti, ko mēs piešķiram 10 gadu garantijai.
Uzglabāšanas risinājumus ir viegli izveidot, plānojot un apvienojot mūsu komponentus atbilstoši individuālajai uzglabāšanas vietai, dzīvesveidam un finansiālajam stāvoklim. Sistēma labi pielāgojas jūsu mainīgajām vajadzībām. Jums nav jābūt inženierim, lai instalētu elfa® produktus. Tas ir ļoti vienkārši un vienkārši!
Elfa International AB (Zviedrija) ir dibināta 1947. gadā un ir pasaules līderis, ražojot produktus skaistām un funkcionālām apģērbu, mājsaimniecības preču, garāžu uzglabāšanas, biroja piederumu, sporta aprīkojuma uc izveidei.
Elfa International AB ir vadošais skapju sistēmu ražotājs, tostarp unikālie tīkliņu grozi, plaukti un bīdāmās durvis. Elfa International AB izstrādāja grozu sistēmu un plauktu ražošanas tehnoloģiju no epoksīda krāsas pārklāta tērauda stieples. Jebkuru modeļu klāsta kombināciju var uzstādīt atbilstoši jūsu ģērbtuves dizainam jebkurā vietā: vai tā būtu ģērbtuve, virtuve, pieliekamais, guļamistaba, bērnudārzs, veļas mazgātava, garāža vai birojs.
Elfa International AB ir seši meitasuzņēmumi Eiropā (Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Somijā, Nīderlandē, Francijā, Polijā) un Amerikas Savienotajās Valstīs. Amerikas Savienotajās Valstīs Dallas pilsētā ir galvenā problēma. Ražošana notiek Vastervik pilsētā (Zviedrija).
Produkti: acu uzglabāšanas sistēma un elfa® nodalījuma durvis durvju skapjiem, skapjiem un citām glabāšanas sistēmām.
VĒSTURE
Inženiertehnisko uzņēmumu Elfa Zviedrijā reģistrēja 1945. gada 8. septembrī Arne Lydmar.
Laimīgs pasākums atnāca uz veikalu Lidmar jaunais dizainers Nils Strinning (Nils Strinning), kurš meklēja investoru, lai tulkotu savas idejas.
Niels Strinning radītais un Elfa 1947. gadā radītais lieta kļuva par īstu bestselleri. Šodien ir grūti noticēt, ka mēs runājam par stiepļu žāvētāju ēdieniem, jo, iespējams, bez šīs pasaules virtuve nav iespējama.
Stiepļu žāvētāju pārdošanas apjomi bija tik labi, ka 1951. gadā Arne Lidmar savu tirdzniecību radiosakaru jomā pārdeva kompanjonam un pilnībā koncentrējās uz vadu izstrādājumu izgatavošanu mājsaimniecībai.
Uzņēmuma inženieri rūpīgi pētīja cilvēku vajadzības: ko viņi glabā mājā, kādas grūtības viņiem ir uzglabāšanas organizēšanā. Klientiem tika prezentēti pirmie plaukti ar elfa® groziem. Iedvesmojoties no plauktu plaukstu tirgus, Lidmar iegādājās arī emaljētas krāsotas stiepļu plauktus. Tagad ir kļuvis iespējams papildināt ģērbtuvi ar „viegli piekārtiem" plauktu sistēmu. Tādā veidā parādījās unikāls produkts, ko šodien saucam par „elfa® garderobi". Produkts tika nepārtraukti pilnveidots un papildināts, tāpēc šajā posmā Elfa moto bija: "Creative Storage - Creative Storage!"
Elfa ievērojamie principi šodien ir vienkārši: izpētīt klientu prasības detalizēti, izstrādāt un piedāvāt funkcionālus, viegli lietojamus risinājumus, neizmantot lētību - izmantot labākos materiālus, radīt stabilu, izturīgu produktu. Tāpēc katrs jaunais Elfa produkts kļūst par vislielāko produktu, un elfa® universālo sistēmu pārdošana pieaug visā pasaulē.
Elfa® šodien
Zviedrijas koncerns „Elfa International AB" vairāk nekā 60 gadus pēta cilvēku vajadzības ērtai un gudrai glabāšanai, izstrādā, ražo un uzlabo uzglabāšanas vadības sistēmas.
elfa® tiek pārdots 30 pasaules valstīs, un tā vienmēr ir reputācija kā rentabls pirkums pircēju vidū. Tas ir ērts cilvēkiem, uzticams, izturīgs produkts, kas ir patīkami pārdot un patīkami iegādāties.
Produktus pārdod mēbeļu un specializēto veikalu, DIY veikalu, lielveikalu celtniecības, pārstāvniecības, neatkarīgu izplatītāju un mazumtirdzniecības ķēžu ietvaros. Uzņēmums īpašu uzmanību pievērš ražošanas iekārtu attīstībai un inovāciju ieviešanai, lai uzturētu un stiprinātu vadošās konkurētspējas pozīcijas.
Šodien mēs droši zvanām uz elfa® skapju sistēmām vismodernāko, pārdomāto, mainīgo un aicinām Jūs pilnībā izmantot šo lielisko produktu, lai apmierinātu klientu vajadzības!
Sazinieties ar mums
+371 22077751
Tallinas iela 34, Centra rajons, Rīga, Latvija Birojs, veikals, salons, noliktava.

PAR MUMS
Oficiālais pārstāvis
Elfa Baltijā

SIA "ALFA FURNITURE"

Skapji un skapji,
telpu ražošana, piegāde,
uzstādīšana, interjera dizains.
KONTAKTI
Veikals, salons, noliktava
(vairum/mazum)

Tallinas iela 34, Rīga, Latvija

Nīcgales iela 18a, Rīga, Latvija
Mēs esam atvērti
Darba laiks:
Darba dienas: 10:00-18:00
Sestdiena: 10:00 - 16:00
Svētdiena: brīvdiena
Made on
Tilda